Mili Państwo, skoro w piątek nie ma zajęć,
zapraszam na dyżur 3 VI o 16, do gab. 3.419, m.in.po odbiór prac z WPBJ i SK.
Wanda Fijałkowska

Mili Państwo, skoro w piątek nie ma zajęć,
zapraszam na dyżur 3 VI o 16, do gab. 3.419, m.in.po odbiór prac z WPBJ i SK.
Wanda Fijałkowska