Rejestracja na zajęcia – semestr letni r.a. 2023/2024

od 14 grudnia rusza rejestracja na zajęcia. Poniżej kilka kluczowych kwestii:

Kilka kluczowych kwestii poniżej :

1. nie zapisujemy się na zajęcia, na które i tak wiemy, że nie będziemy mogli chodzić. Zajmujemy wtedy miejsce innym osobom, a nam bardzo to utrudnia oszacowanie realnej sytuacji obłożenia grup i ewentualnych potrzeb i konieczności zwiększania limitów.
  2. powód, dla którego limity są zaniżone w 1 turze rejestracji jest bardzo prosty : są ustalone wydziałowe limity w grupach, czyli minimalna liczba uczestników, aby grupa mogła być utrzymana w ofercie. Naszym celem jest zapełnienie właśnie tych limitów, gdyż pracownicy muszą wyrobić swoje pensum. Nie możemy doprowadzić do sytuacji, w której część pracowników, nie będzie mogła prowadzić zajęć, z powodu zamknięcia ich grup zajęciowych przez Wydział.
  3. Dopiero po wypełnieniu tzw. minimów w grupach zajęciowych limity zostaną zwiększone (po week endzie, wcześniej będzie informacja na stronie)
  4. Wszelkie indywidualne kwestie rozwiązujemy drogą mailową : m.molska@uw.edu.pl, ale dopiero po zapisach ; proszę wstrzymać się również z pisaniem do prowadzących, zwłaszcza w czwartek wieczorem; patrz. punkt 3.
  5. Dopiero po zwiększonych limitach, jeżeli nie udało się Państwu zapisać do wybranej grupy, należy uzyskać ZGODĘ prowadzącego na dopisanie do zajęć; Następnie piszemy do mnie : m.molska@uw.edu.pl. Po rozpatrzeniu sytuacji ( sprawdzam, czy dopisanie do grupy nie zaburzy równowagi liczbowej w grupach, osoba zostaje dopisana do zajęć).
  6. Studia dzienne na UW odbywają się w transzach godzinowych od 8 rano do 20h00; proszę o tym pamiętać; studenci wieczorowi wybierają zajęcia w slotach po 15 ( na część zajęć zostali zapisani przez sekretariat)
  7. Studenci wieczorowi podchodzą do klasycznej rejestracji na seminaria licencjackie, większość odbywa się po 15h00.

serdecznie