Wybory na Wydziale Neofilologii

Przypominamy, że wybory na Wydziale Neofilologii odbędą się w dniach 23-24 października! Każda jednostka będzie wybierać swoich przedstawicieli, także studenckich:

✅do Rady Wydziału

✅do Rad Dydaktycznych dla poszczególnych kierunków

✅do Rady Samorządu Studentów WN

Startując i głosując w wyborach masz wpływ na takie rzeczy, jak: program studiów, szczegółowe zasady studiowania, wysokość opłat (za studia, powtarzanie zajęć), ogólna polityka Wydziału i kierunek jego rozwoju, i każde zagadnienie zgłoszone przez przedstawicieli studentów!

Serdecznie zachęcamy do udziału w wyborach – dzięki oddanym głosom, masz realną szansę zmienić rzeczywistość swoją i innych osób studiujących!

A zatem – idź na wybory!

🔹CHCESZ KANDYDOWAĆ W WYBORACH?🔹

Do wyborów można się zgłosić wysyłając zgodę na kandydowanie do Komisja Wyborcza Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.

Studenci zainteresowani swoje pytania mogą kierować do Komisji Wyborczej oraz sprawdzając obwieszczenie na stronie internetowej: http://ukw.samorzad.uw.edu.pl/

✅Nie zwlekaj z kandydaturą – możesz się zgłaszać do piątku (20.10) – wybory już w poniedziałek!

serdecznie