WAŻNE!!! Rozliczenie 1 roku

wszystkie osoby, które zrealizowały 1 rok w r.a. 2022/2023 zobowiązane są rozliczyć 1 rok u opiekuna roku : dr M.Grycan

Proszę pamietać o następujących krokach :

1. sprawdzamy w USOS, czy wszystkie zaliczone przedmioty zostały podpięte pod etap : 1 rok 2022Z lub 1 rok 2022L ( w zależności od tego, w którym semestrze były realizowane); Jeżeli pewnych przedmiotów nie mogą Państwo podpiąć (np. ręcznie byli Państwo zapisywani przez sekretariat), wysyłamy mail do sekretariatu : romanistyka@uw.edu.pl z prośbą o podpięcie przedmiotów: przedmioty wymieniamy wraz z kodami, mail kończymy podaniem swojego numeru indeksu.
  2. Jeżeli wszystkie przedmioty mamy podpięte, generujemy Kartę przebiegu studiów w formacie pdf.
  3. Kartę przebiegu wysyłamy do opiekuna : m.grycan@uw.edu.pl z prośbą o rozliczenie 1 roku.
  4. Informacja o rozliczeniu będzie figurowała w USOS, kiedy opiekun prześle akceptację rozliczenia do sekretariatu.
  5. sesja poprawkowa: jeżeli mają Państwo do zaliczenia przedmioty w sesji poprawkowej, wyżej wymienione punkty 1-4 realizują Państwo po uzyskaniu zaliczeń.
  6. Brak zaliczenia z przedmiotu skutkuje koniecznością kontaktu z kierownikiem studiów, dr M. Molską : m.molska@uw.edu.pl

WAŻNE : student po 1 roku ma obowiązek zrealizować wszystkie przedmioty objęte programem studiów : sprawdzamy ten dla studentów zaczynających studia od 2019 roku i następnych : https://romanistyka.wn.uw.edu.pl/index.php/program-studiow/

wymagany próg ECTS : 60

Uzyskanie więcej niż 60 ECTS/rok nie skutkuje żadnymi dodatkowymi opłatami.

serdecznie