Polityka przeciwdziałania dyskryminacji i molestowaniu seksualnemu na UW

poniżej wiadomość przygotowana przez prof. Julię Kubisę, pełnomocniczkę rektora ds. polityki przeciwdziałania dyskryminacji i molestowaniu seksualnemu :

Posługujesz się innymi danymi osobowymi niż te, które widnieją w USOSie? Zgłoś się do opiekuna roku lub kierownika studiów lub pełnomocnika ds. równości na wydziale (osoba.zaufania@wn.uw.edu.pl) – przekażemy prowadzącym zajęcia informację o imieniu i zaimkach, którymi się posługujesz.

EN

Do you use personal data other than those included in USOS? Please contact the Deputy-Head for Student Affairs or the representative for equality at the faculty (osoba.zaufania@wn.uw.edu.pl) – we will provide the lectures with information about your name and pronouns you use.

Łączę pozdrowienia,