Badanie dotyczące relacji studentów

poniżej zaproszenie do badania ” Od kawy w górę”

Serdecznie

” Jesteśmy grupą studentek i studentów, która pod opieką dr Agnieszki Jasiewicz, prof.ucz., realizuje badanie „Od kawy w górę”, czyli badanie dotyczące relacji studentów z osobami najczęściej określanymi mianem przyjaciół.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie w realizacji badania ankietowego wśród osób studiujących na Wydziale Neofilologii. Wypełnienie ankiety zajmie około 7-8 minut. Badanie jest w pełni anonimowe, a dostęp do zbioru danych będą mieli tylko członkinie i członkowie zespołu badawczego.

oto link (https://badanie.ws.uw.edu.pl/index.php/197653?newtest=Y&lang=pl

Wysyłamy je osobom studiującym na polskojęzycznych studiach I oraz II stopnia stacjonarnych i niestacjonarnych.

W razie pytań związanych z badaniem prosimy o kierowanie ich na adres mailowy koordynatorki badania dr Agnieszki Jasiewicz, prof. ucz. (ajasiew@is.uw.edu.pl)

Z wyrazami szacunku,

w imieniu zespołu badawczego Michał Niedźwiedź